Chalupka

Veronika Klindová

Rado Chalupka

Rado pochádza z Martina, vyštudoval manažment, financie a ekonomickú teóriu v Bratislave, Maastrichte a Prahe. Po dvanástich rokoch profesionálnej skúsenosti mimo Slovenska chce vrátiť všetko dobré, čo od života dostal. Má rád výzvy a prepájanie ideálnej teórie s nedokonalou praxou. Verí, že TFS pomôže jemu aj ostatným výrazným spôsobom prispieť k zlepšeniu slovenského školstva.

Najviac je hrdý na svoje harmonické vzťahy v rodine, s priateľmi a v práci.

Svoj voľný čas trávi s rodinou a priateľmi, rád hrá futbal, rád si pozrie dobrý film alebo prečíta dobrú knihu. V poslednom čase však čoraz viac voľného času trávi tréningom na svoj prvý košický maratón 🙂

Po absolvovaní dvoch rokov v TFS by sa rád dlhodobo venoval slovenskému školstvu a využil svoj zápal a skúsenosti na jeho zlepšenie. Aktuálne ho najviac láka predstava budovania/zlepšovania škôl pre deti zo znevýhodneného prostredia.

“Všetko, čo robíte, robte z celého srdca a budete úspešní, je príliš malá konkurencia” 🙂

Chcem podporovať Rada

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.