Deliová

Veronika Klindová

Martina Deliová

Martina pochádza z Košíc a takmer dvadsať rokov pracovala v korporátnom prostredí. Tam sa dostala k dobrovoľníctvu, pri ktorom už ostala. Učila deti v krízových centrách a ich situácia ju, ako mamu, silno oslovila. Myslí si, že človek je za všetko spoluzodpovedný a iba vlastným pričinením a iniciatívou môže meniť svoje okolie. Preto, keď jej deti dorástli do veku zodpovednosti samých za seba, rozhodla sa doplniť si vzdelanie a učiť. Verí, že človek by tu mal byť pre druhých, obzvlášť pre deti, a vybaviť ich všetkým dôležitým k tomu, aby dosiahli na kľučku dverí do života. A tak mení prácu so systémami, smernicami a excelmi za zmysluplnejšiu prácu s deťmi. Tiež by rada ukázala, že aj jej generácia je o inšpiratívnych a šikovných ľuďoch.

Martina je vo svojom živote najviac hrdá na svoje deti.

Medzi jej záľuby patrí dobrovoľníctvo, turistika, šoférovanie, cestovanie, bicyklovanie, plávanie, kultúra, história a dobré jedlo:)

Jej plán do budúcnosti je úprimný a naivný zároveň – chce zostať učiť.

“Kto chce, hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod”. Werich

Chcem podporovať Martinu

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.