Hudáček

Veronika Klindová

Ján Hudáček

Jano je vyštudovaný učiteľ dejepisu a filozofie (Filozofická fakulta UK, Bratislava). Pochádza z Dolného Zemplína. Po škole ho živila kreatíva a marketing, pracoval ako freelancer, v malej firmičke aj v korporáte, v zahraničí (Varšava) aj doma (Košice). Od pätnástich sa jeho život točí okolo dobrovoľníckej práce s mladými ľuďmi, väčšinou v kresťanských kruhoch a platformách; lokálnych aj celoslovenských. Východniarsky lokálpatriot, ktorý väčšinu života prežil v malom okresnom mestečku neďaleko maďarských hraníc (Trebišov), extrovert a priemerne talentovaný hudobník. TFS je pre neho zdroj radosti aj obrovského rešpektu. Prihlásil sa, lebo tuší, že v učení možno nájde svoje životné poslanie, akokoľvek pateticky to môže znieť. Celý život sa snaží hľadať v ľuďoch dobro a momentálne sa snaží dokončiť doktorát zo systematickej filozofie.

Najviac je hrdý na schopnosť skĺbiť kariéru, vzťahy a kopec rôznych projektov v rôznych obdobiach svojho života.

Medzi Janove záľuby patrí akékoľvek umenie (snáď okrem baletu), basket, gitara, tokajské víno a písanie blogov.

Jeho plánom je obľúbiť si učenie, osobnostne vyrásť a porozumieť výzvam v školstve. A potom sa vrátiť na východ a pomôcť budovať skvelú školu, ktorá bude vychovávať šikovných a radostných ľudí.

“Keď si poviem, že dačo spravím, tak 8 hodín je zrazu fakt dlhá doba. A dá sa za ňu stihnúť, kámo, všetko.” (Adam D., facebookový chat, 22:15)

Chcem podporovať Jána

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.