Hudáček

Veronika Klindová Angličtina, Bratislava a okolie, Fyzika, Kohorta 2019

Ján Hudáček

Jano bude pôsobiť v Bratislave, na ZŠ v Dúbravke bude učiť angličtinu.

Jano je vyštudovaný učiteľ dejepisu a filozofie (Filozofická fakulta UK, Bratislava). Pochádza z Dolného Zemplína. Po škole ho živila kreatíva a marketing, pracoval ako freelancer, v malej firmičke aj v korporáte, v zahraničí (Varšava) aj doma (Košice). Od pätnástich sa jeho život točí okolo dobrovoľníckej práce s mladými ľuďmi, väčšinou v kresťanských kruhoch a platformách; lokálnych aj celoslovenských. Východniarsky lokálpatriot, ktorý väčšinu života prežil v malom okresnom mestečku neďaleko maďarských hraníc (Trebišov), extrovert a priemerne talentovaný hudobník. TFS je pre neho zdroj radosti aj obrovského rešpektu. Prihlásil sa, lebo tuší, že v učení možno nájde svoje životné poslanie, akokoľvek pateticky to môže znieť. Celý život sa snaží hľadať v ľuďoch dobro a momentálne sa snaží dokončiť doktorát zo systematickej filozofie.

Najviac je hrdý na schopnosť skĺbiť kariéru, vzťahy a kopec rôznych projektov v rôznych obdobiach svojho života.

Medzi Janove záľuby patrí akékoľvek umenie (snáď okrem baletu), basket, gitara, tokajské víno a písanie blogov.

Jeho plánom je obľúbiť si učenie, osobnostne vyrásť a porozumieť výzvam v školstve. A potom sa vrátiť na východ a pomôcť budovať skvelú školu, ktorá bude vychovávať šikovných a radostných ľudí.

“Keď si poviem, že dačo spravím, tak 8 hodín je zrazu fakt dlhá doba. A dá sa za ňu stihnúť, kámo, všetko.” (Adam D., facebookový chat, 22:15)

Chcem podporovať Jána

Po odoslaní sa vám čoskoro ozveme a radi zodpovieme vaše prípadné otázky.

* Údaje sú povinné.