Rindošová

Veronika Klindová

Erika Rindošová

Erika pochádza z malej dedinky pri Prešove. Po ročnej misii na Luníku IX., ktorú absolvovala hneď po strednej škole, prišla študovať do Bratislavy. Vzhľadom na záľuby a vzťah k ľuďom si vybrala učiteľské povolanie, v ktorom by mladým ľuďom rada ukázala, že sa nad vecami naokolo dá celý život žasnúť a že vždy máme príležitosti meniť seba a svet k lepšiemu. Študovala biológiu a chémiu, popri škole vycestovala do rôznych krajín. Vzhľadom na priamu skúsenosť so školstvom na Slovensku a Luníku IX., vidí akútnosť situácie, v ktorej TFS ukazuje cestu. Nechce odísť žiť do zahraničia ,,za lepším životom“, ako veľa mladých z jej okolia, ale rozvíjať, meniť svoj región a krajinu spoločne s ďalšími iniciatívnymi ľuďmi.

…najviac hrdá na prechod v Himalájach vo výške 5416 m n.m. aj s batohom:D

Veľmi ľúbi dobrý jazz, funky, latino i Bedřicha Smetanu, tanec, spev, umenie celkovo, stretávanie nových ľudí a kamošenie sa, hory, veľa lesa a občas pokojné ticho osamote, aj s hĺbavou knihou.

Po dvoch rokoch v TFS by rada zužitkovala skúsenosti v novej práci – rada by zostala v školstve a snažila sa ho meniť. Jej dávny sen bol založiť si vlastnú školu, alebo aspoň ovplyvniť školu, na ktorej bude a pracovať s nadšením na malých – veľkých zmenách v spoločnosti.

,,..veľká kríza je predpokladom veľkej zmeny.”

Chcem podporovať Eriku

[recaptcha]

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.