Šimončič

Veronika Klindová

Adam Šimončič

Adam pochádza z Bratislavy. Študoval klasický spev na konzervatóriu, ale jeho záľuba vo veciach verejných ho nakoniec priviedla k štúdiu medzinárodných vzťahov a politológie. V roku 2018 bol jedným zo zakladajúcich členov študentskej iniciatívy Nie je nám to jedno, ktorá spoluorganizovala protestné akcie Za slušné Slovensko. V období organizovania protestov si uvedomil, že Slovensko je potrebné meniť od výchovy a vzdelávania detí a mládeže, a preto sa rozhodol vstúpiť do TFS.

Adam je najviac hrdý na to, že sa dostal do programu TFS.

Medzi jeho záľuby patrí fotografovanie, cestovanie a spoznávanie nových kultúr, história a veci verejné.

Po TFS by sa chcel venovať vzdelávaniu mládeže, pretože v tejto oblasti vníma na Slovensku značné nedostatky. Aj z tohto dôvodu mladí ľudia v súčasnosti inklinujú k extrémistickým skupinám, čo vníma ako veľmi alarmujúce.

Jednoduchá cesta nikam nevedie.

Chcem podporovať Adama

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.