Skácal

Veronika Klindová

René Skácal

René je absolventom odboru psychológie na UK v Bratislave. Je rodák z Oravy, ale doma sa cíti všade, kde ho čakajú nové zážitky a výzvy. Počas svojho štúdia sa venoval deťom a mládeži zo sociálne vylúčeného prostredia v nízkoprahovom centre. Tam uvidel obrovský potenciál detí, ktorým v jeho naplnení bráni úplne iná štartovacia čiara do života. Zistil, že so správnou podporou a prístupom sa dá táto priepasť prekonať. Preto chce v tomto poslaní pokračovať aj naďalej pod záštitou TFS. Bol tri roky členom Slovenskej asociácie študentov a absolventov psychológie a momentálne je členom Detského fondu Slovenskej republiky.

Najviac je hrdý na svoje deti z nízkoprahového centra. Na všetky úspechy, ktoré tam dosiahol, ale aj prekážky, ktoré zvládol prekonať.

Medzi jeho záľuby patria literatúra, hudba, vzdelávanie, cestovanie a hlavne ľudia.

V budúcnosti sa plánuje venovať vzdelávaniu učiteľov a pracovníkov v pomáhajúcich profesiách.

Život nie je o hľadaní samého seba. Je o tvorení samého seba.“ – George Bernard Shaw

Chcem podporovať Reného

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.