Sláviková

Veronika Klindová

Slávka Sláviková

Slávka pochádza zo Spišskej Novej Vsi. Už počas štúdia psychológie sa venovala deťom z rôznych zázemí – ako športová trénerka v krasokorčuliarskej prípravke a ako psychologička problematike nadaných detí a detí so syndrómom CAN v rámci jej študijných prác. Po škole pracovala vo viacerých profesiách, od školskej psychologičky až po letušku, hľadajúc to správne miesto, kde by bola čo najviac užitočná pre svet a citlivých ľudí. Na svojej ceste sa naučila, že najväčšie zmeny sa dejú vtedy, keď podobne naladení jednotlivci spoja svoje sily. Preto sa veľmi teší z komunity TFS, zo spoločného úsilia transformovať školský systém na Slovensku, a tým skvalitniť vzdelanie a osobnostný rast pre všetky deti bez ohľadu na ich pôvod. Verí, že každý človek môže rásť a rozvíjať sa, nájsť v živote tú svoju pravú cestu a dosiahnuť na nej úspech.

Najviac je hrdá na svoj prvý splnený vedomý zámer, ktorý si dala ako malé dieťa: nikdy nezabudnúť na to, ako vníma svet dieťa 🙂

Radosť nachádza v umení a pohybe a meditatívny pokoj v prírode. Miluje kreslenie, hudbu, korčuľovanie, plávanie a dlhú chôdzu 🙂

V budúcnosti by sa chcela venovať psychoterapeutickej práci napríklad aj v otázkach traumy, emocionality, osobnostného rastu a voľby povolania a životného smerovania. Rada by pri tom využívala umelecké a pohybové terapie. Sníva o kvalitnom psychoterapeutickom arteterapeutickom centre, kde by mali otvorené dvere deti aj dospelí.

Len ten je vzdelaný, kto sa naučil učiť sa a meniť. Carl Rogers

Chcem podporovať Slávku

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.