Šubová

Veronika Klindová

Lenka Šubová

Vyrástla vo veľkej veselej blonďavej rodine na krásnom Liptove. Od prvej triedy základnej školy snívala o tom, že sa raz stane učiteľkou, ktorá bude inšpirovať a formovať životy “svojich detí” tak, ako to robili jej učitelia pre ňu. V milovanej Nitre vyštudovala učiteľstvo matematiky a anglického jazyka. Počas štúdia pracovala s mládežou a venovala sa výskumu didaktiky matematiky pomocou bilingválnej metodológie CLIL. Časť štúdia absolvovala v rakúskom Salzbugu. Do TFS sa prihlásila preto, lebo miluje naše sL♥VEnsko. Túži priniesť nádej všade tam, kde už sny zapadli prachom, a oslobodiť novú vášeň v unavených a rezignovaných srdciach tak, ako to Ježiš urobil pre ňu.

Najviac je hrdá na mladých ľudí, ktorých videla narásť a rozkvitnúť z púčiku do plného kvetu. 🙂

Lenka miluje dojiť kravy a počítať diofantické rovnice. Úplne najradšej má niekoľkohodinové prechádzky po viniciach za mestom.

Po TFS sa Lenka plánuje stať tou najlepšou manželkou, maminkou a pani učiteľkou, akou dokáže byť :). Teší sa na to, že bude naďalej učiť, pretože učiteľstvo je jej životným vysnívaným povolaním. Sníva tiež o vlastnej škole a teší sa na to, že aj vďaka skúsenostiam z TFS bude môcť trénovať a “zapaľovať” ďalších učiteľov.

But my rose, all on her own, is more important than all of you together, since she’s the one I’ve watered. Since she’s the one I put under glass, since she’s the one I sheltered behind the screen. Since she’s the one for whom I killed the caterpillars (except the two or three butterflies). Since she’s the one I listened to when she complained, or when she boasted, or even sometimes when she said nothing at all. Since she’s my rose.” (Antoine de Saint-Exupéry, The Little Prince)

Chcem podporovať Lenku

Po registrácii sa sa vám ozveme a prediskutujeme s vami detaily ohľadom zapojenia do komunity podporovateľov Change for Slovakia. Taktiež radi zodpovieme vaše prípadné otázky. Až následne sa rozhodnete, či sa do Change for Slovakia zapojíte. Výška vyššie uvedenej finančnej podpory je predbežná a môže sa podľa vašej situácie v budúcnosti meniť.

* Údaje sú povinné.